./uploads/header_projekty/kancelarske-projekty/
Úvodní stránka > Kancelářské projekty

Opatov Park II

Opatov Park II je pokračováním úspěšného developerského projektu v Praze 4 - Opatově. Společnost Sekyra Group Real Estate zde vybudovala kancelářský komplex se šesti nadzemními podlažími s celkovou nabídkou 16 901 m2 pronajímatelné kancelářské plochy.

Projekt je moderním komplexem 3 kancelářských budov s prostorným atriem s japonskou zahradou a jezírkem. Opatov Park II splňuje všechny požadavky moderní kancelářské budovy třídy „A“ a nabízí budoucím nájemcům standardy na nejvyšší světové úrovni.

Pronajměte si kancelář v Praze 4 a získejte ideální místo pro Váš úspěšný byznys!

Dejvice Center

Projekt Dejvice Center je zaměřen na výstavbu moderního akademického a komerčního komplexu budov v Praze 6 - Dejvicích. Na celkové ploše 103 000 m2 se budou nacházet atraktivní administrativní a obchodní plochy.

Projekt se skládá celkem z 5 budov vyrůstajících ze společného suterénu a spolu s nákupním centrem zvýší občanskou vybavenost lokality a architektonicky dotvoří Vítězné náměstí. Celý projekt je koncipován jako průchozí piaza s průhledem do Vítězného náměstí.

Kanceláře v Praze 6 – Dejvicích čekají jen na Vás!

Tandem A3 a A4

Developerský projekt TANDEM A3 a A4 je součástí přeměny původního areálu čokoládovny v Modřanech. Jedná se o dvojici moderních administrativních budov, které se stanou součástí atraktivního administrativně-obytného komplexu v Praze 12. V rámci komplexu se nachází také nové byty v rezidenci BelariePark. Architektonicky jsou budovy řešeny tak, aby poskytly co nejflexibilnější prostor pro budoucí nájemce se zajištěním maximální dělitelnosti prostor.

Projekt TANDEM představuje ideální řešení pro ty uživatele, kteří hledají moderní kancelářské prostory v Praze 4!

Banner