./uploads/header_projekty/rezidencni-projekty/
Úvodní stránka > Rezidenční projekty

Rezidence Korunní

Rezidence Korunní je komplex novostaveb v Praze Vinohradech, který ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí, které je pro každého z nás tak důležité! Nabídka nových bytů uspokojí každého zájemce.

Budoucí obyvatelé uvnitř objektu naleznou dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami. Bydlet můžete v jedné z celkových třech částí projektu – Boulevard, Villa či Industrial.

Rozhodněte se pro Rezidenci Korunní a užívejte si nové byty v Praze 10!

Dolní Počernice II

Výjimečná lokalita v sousedství golfového hřiště a jednoho z budoucích největších rekreačních parků v Praze si žádá výjimečný projekt. Právě zahajujeme druhou etapu úspěšného rezidenčního projektu v Dolních Počernicích.

Nabízíme lukrativní pozemky pro stavbu rodinných domů v Praze 9. Kromě samotných 62 pozemků o výměrách 302903 m2 zde nabízíme také stavbu některého z 12 typů nízkoenergetických a pasivních domů na klíč (připravujeme).

Vyberte si pozemek v Dolních Počernicích a bydlete na krásném místě pár minut od Prahy!

Tandem Modřany

Rezidenční projekt TANDEM MODŘANY v Praze 4 je součástí přeměny původního areálu čokoládovny v Modřanech. TANDEM MODŘANY je tvořen dvojicí moderních bytových domů nabízející bydlení kousek od břehu Vltavy s cyko-bruslařskou stezkou a s výbornou dopravní dostupností centra Prahy.

VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ