./uploads/header_projekty/rezidencni-projekty/
Úvodní stránka > Rezidenční projekty

Rezidence Korunní

Rezidence Korunní je komplex novostaveb v Praze Vinohradech, který ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí, které je pro každého z nás tak důležité! Nabídka nových bytů uspokojí každého zájemce.

Budoucí obyvatelé uvnitř objektu naleznou dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami. Bydlet můžete v jedné z celkových třech částí projektu – Boulevard, Villa či Industrial.

Rozhodněte se pro Rezidenci Korunní a užívejte si nové byty v Praze 10!

Dolní Počernice

Obytný komplex V Čenku se nachází v Praze 9 blízko historického centra Dolních Počernic. Bydlení zde lze doporučit všem, kteří mají rádi klid a přírodu. Na své si přijdou také milovníci sportu – v okolí je několik cyklostezek a golfové hřiště.

Rezidenční projekt se skládá ze tří dvojic bytových domů, které nabízejí celkem 53 bytů v dispozicích 1+kk, 3+kk a 4+kk. Každá dvojice domů má společné podzemní garáže. Domy jsou navržené jako nízkoenergetické, díky čemuž můžete počítat s nízkými náklady na vytápění.

Vyberte si z nabízených nízkoenergetických bytů v Praze 9 v Dolních Počernicích!

Dolní Počernice II

Výjimečná lokalita v sousedství golfového hřiště a jednoho z budoucích největších rekreačních parků v Praze si žádá výjimečný projekt. Právě zahajujeme druhou etapu úspěšného rezidenčního projektu v Dolních Počernicích.

Nabízíme lukrativní pozemky pro stavbu rodinných domů v Praze 9. Kromě samotných 62 pozemků o výměrách 302903 m2 zde nabízíme také stavbu některého z 12 typů nízkoenergetických a pasivních domů na klíč (připravujeme).

Vyberte si pozemek v Dolních Počernicích a bydlete na krásném místě pár minut od Prahy!

VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ