./uploads/header_projekty/tandem-1-a-2/

tandem modřany - Lokalita Praha-Modřany

Příjemné bydlení, kde pro vás už nic není daleko. Ať chcete zrovna na procházku, sportovat, nakoupit nebo vyrazit do centra Prahy, stačí vám pár minut. Právě proto patří Modřany v poslední době mezi nejoblíbenější lokality v Praze.

Díky projektu Tandem Modřany v nich můžete najít klidné a příjemné bydlení i vy. Podívejte se, co vám nabízí.

 

 • Kompletní občanskou vybavenost – od škol a školek, přes lékaře až po obchody a restaurace.
 • Výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy – stačí sednout na tramvaj a za 15 minut jste na místě.
 • Okolí plné zeleně – na procházky vyrazíte třeba do blízké přírodní památky Modřanská rokle nebo podél vltavského břehu.
 • Spoustu sportovišť – ať už radši jezdíte na kole nebo na skateboardu, hrajete tenis či golf nebo dáváte přednost vodním sportům, v Modřanech najdete to pravé zázemí.

 

Bytový projekt Tandem Modřany postavíme v ulici Mezi Vodami v Praze 12 – Modřanech. Dotvoříme tak území, na kterém už nyní najdete administrativní budovu Nestlé a bytový komplex BelariePark.

Spolu s projektem Tandem na něm brzy vyrostou i bytové domy BelariePark II (Orionka) a vznikne tak příjemná oblast, ve které najdou nový domov aktivní mladí lidé i rodiny s dětmi, kteří ocení sportovně-rekreační možnosti v těsném okolí.

 

Chci víc informací o projektu

 

Praha-Modřany = ideální bydlení pro aktivní lidi

 

Modřany nabízí spoustu možností sportovního vyžití pro mladé i starší záleží jen na tom, jaké sporty vás baví nejvíc.

 

 • Turistika, cyklistika, jízda na in-line bruslích – v sousedství projektu Tandem Modřany najdete cyklo-bruslařskou stezku vedoucí podél Vltavy, která láká k projížďkám i příjemným procházkám. Na vycházky můžete vyrazit i do nedaleké Modřanské rokle.
 • Golf, tenis, plážový volejbal – nedaleko nových domů najdete také golfové hřiště, tenisové kurty a ve Freestyle Parku Modřany i beachvolejbalové hřiště.
 • Skateboarding – poblíž domů z projektu Tandem Modřany najdete i skatepark a ve Freestyle Parku Modřany si můžete půjčit elektrický skateboard, in-line brusle, koloběžku nebo třeba skákací boty.
 • Vodní sporty – nudit se nebudou ani milovníci vody, kteří si můžou vyzkoušet wakesurfing, jízdu na motorových člunech nebo třeba na vodních skútrech.
 • Další sporty – Freestyle Park Modřany nabízí i spoustu dalších možností, jak protáhnete tělo nebo užijete zábavu s přáteli. Příznivci fitness ocení TRX, milovníci klidnějších sportů zase ocení hřiště na petang, adventure golf nebo možnost zahrát si kroket či badminton.

 

Do centra za 15 minut

 

Ať už míříte do centra Prahy nebo z ní naopak jedete pryč, z Modřan bude vaše cesta snadná a rychlá.

 

 • Do centra Prahy se dostanete tramvají za 15 minut.
 • Díky napojení na městský okruh a ulice vedoucí do centra se do středu Prahy dostanete za pár minut i autem.
 • Výpadovky na dálnice a rychlostní silnice zaručují také rychlou cestu z Prahy.

 

 

Líbí se vám bydlení v projektu Tandem v Modřanech? Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se vám s podrobnými informacemi.

 

 VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ