./uploads/header_projekty/belariepark/

belariepark - Nové byty v Praze 4

Název projektu: BelariePark
Adresa: Mezi Vodami 2075, Praha 4 - Modřany
Dokončení stavby: III. čtvrtletí 2009


 

 

 

Pokud ještě do nejlepšího běžkařského týmu nepatříte, nezoufejte. S bytem v komplexu BelariePark můžete mít perfektní kondičku během několika týdnů. Díky cyklostezce a in-linové trase hned u domu a Žlutých lázní jen pár stanic tramvají si už teď začněte sestavovat tréninkový plán, při kterém ale nezapomínejte ani na odpočinek – třeba s rybářským prutem.

Ten nejlepší tým pak dáte dohromady se svými skvělými kamarády, kteří si k vám, díky výborné lokalitě, cestu snadno najdou. Vítejte v místě, kde Praha 4 získala nové byty pro aktivní lidi!

Lokalita novostavby v Praze 4 - Modřanech

 

Bytový projekt BelariePark byl realizován na původních pozemcích továrního areálu Nestlé, závodu Orion v Modřanech v ulici Mezi Vodami. První etapa výstavby nových bytů v Praze Modřanech zahrnuje domy B1 a B2, které jsou situovány do samého centra areálu.

Architektura bytového objektu propojuje historii původního závodu Orion se současností. Vnáší do lokality jak intimnost prostředí, tak i komfort s dostatkem prostoru pro obyvatele a návštěvníky. 

Elipsovitá věž vyrůstající nad budovou určuje střed budoucího bytového souboru a vytváří v tomto místě novou dominantu Modřan a orientační bod viditelný ze širokého okolí. Materiály a barvy použité na fasády, balkóny, lodžie a terasy dávají budovám specifický vzhled a nezaměnitelný charakter.

Současně architektura budovy dále rozvíjí moderní výraz nové zástavby prezentovaný v místě již stojící novostavbou budovy vedení Nestlé Česko. Je jisté, že Praha 4 získala projektem BelariePark výraznou novostavbu.

Moderní bydlení v Modřanech

 

Obytný komplex BelariePark v Praze 4 Modřanech je koncipován na společné podnoži o jednom podzemním a jednom nadzemním podlažím. V podnoží jsou parkovací stání pro osobní automobily, technické zázemí domu, kočárkárny, sklepní kóje a v přízemí také komerční prostory.

Nad společnou základnou vznikly dvě bytové novostavby, dům B1 ve tvaru písmene U a dům B2, vytvářející uzavřený blok ve tvaru písmene O. Každá z novostaveb je rozdělena do 4 sekcí propojených vertikálně od garáží až do nejvyšších pater samostatným schodištěm a výtahy.

V domě B1 mají sekce 1 až 3 sedm nadzemních podlaží a sekce 4 s dominantou elipsovité věže dosahuje devíti nadzemních podlaží. Sekce 6 až 8 domu B2 mají sedm nadzemních podlaží, jen sekce 5 má nadzemních podlaží pouze pět a umožňuje využít plochou střechu jako terasu. Zprvu nenápadná, poté zajímavá a originální – přesně taková je novostavba BelariePark v Praze 4.

Nové byty v Praze 4 se zelenou střechou

 

 

Budovy svou členitostí s ustupujícími a vystupujícími fasádami, dominantní elipsovitou věží, vyčnívajícími balkony a podlouhlými vnitřními lodžiemi vytváří moderní dynamický ráz budov vzdálený uniformitě a vyvolávající pocit příjemného bydlení. Atmosféru útulného domova zvýrazní ve vnitrobloku zahradnická úprava, tzv. „zelené střechy".

Nové byty v Modřanech v Praze 4 jsou pro Vás to pravé!  • exterier 1
  • exterier 2
  • interiér 1
  • interiér 2
  • interiér 3
VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ