./uploads/header_projekty/belariepark/

belariepark - Standardy

Všechny bytové jednotky v bytovém komplexu jsou provedeny ve standardu A v tzv. vyšším standardu a všechny ubytovací jednotky jsou provedeny ve standardu B v základním standardu tak, aby zajišťovaly dostatečné komfortní a moderní bydlení.

Vnitřní omítky a obklady stěn:

vnitřní povrchy stěn, příček a stropů jsou opatřeny vápenocementovou omítkou se štukovým povrchem.Všechny obklady vnitřních stěn, koupelen a WC budou ve standardu A provedeny na celou výšku stěn, t.j. až pod strop. Ve standardu B v koupelnách a na WC do výšky horní hrany zárubně (cca 2,1 m). Stěny koupelen a WC mají keramický obklad ve větším formátu.

Podlahy a dlažby:

v obytných místnostech vyššího standardu bude použita laminátová plovoucí podlaha s povrchovou imitací dřeva. V obytných místnostech nižšího standardu, včetně kuchyňských koutů, PVC, především v dezénu dřeva. Předsíně, koupelny, WC, komory a šatny - keramická dlažba většího formátu.

Okna a dveře:

okna, francouzská okna a balkónové dveře plastové, zasklená izolačním dvojsklem, celoobvodové kování, štítek a oliva podle dveří - bílý kov. Vstupní dveře do bytů a ubytovacích jednotek - bezpečnostní třída II. protipožární v ocelové zárubni. Bezpečnostní kování klika nebo koule, panoramatické kukátko, masivní práh, vložky standard.

Vnitřní dveře:

u standardu A - dveře fóliované do obložkové zárubně s tím, že do sociálního zázemí, komor budou plné a do obytných místností včetně kuchyní ze 3/3 prosklené, zámek dózický, kování rozetové bílý kov.

U standardu B - dveře fóliované do obložkové zárubně s tím, že do sociálního zázemí, komor mají být plné a do obytných místností, včetně kuchyní, ze 2/3 prosklené, zámek dózický, kování rozetové bílý kov.

Zařizovací předměty:

v koupelnách a WC: umyvadlo 60 včetně polonohy, klozet závěsný, vany akrylátové, některá WC vybavena umývátky se stojánkovou baterií

a s chromovaným sifonem. Baterie umyvadlové stojánkové, nástěnné baterie vanové včetně sprchové soupravy plus uchycení. Pro připojení pračky je instalován pračkový ventil a pračkový sifon s krytkou.

Topení:

do bytů, ubytovacích jednotek a nebytových jednotek bude rozvod teplovodního ústředního vytápění. Otopná tělesa v obytných místnostech budou opatřena termoregulačními ventily a termostatickými hlavicemi.

V koupelnách budou instalována topná tělesa - žebříky. Teplo bude odebíráno z plynové kotelny.

Elektroinstalace:

obytné místnosti mají stropní výstup uprostřed. WC, koupelny, předsíně a komory mají pevná svítidla umístěná na stěnách nebo stropu s běžným počtem zásuvek. V koupelně bude připravena zásuvka pro pračku, zdvojená jednozásuvka pro holicí strojek, zásuvka pro topnou vložku koupelnových žebříků a samostatný světelný vývod nad umyvadlem.

V prostoru kuchyňské linky se počítá s potřebným počtem jedno zásuvek pro připojení myčky, ledničky, osvětlení, digestoře a další. Pro připojení sporáku je připraven normový přívod 380 V. STA: v bytech standardu A v každé obytné místnosti, v bytech standardu B v obývacím pokoji. Jednotlivé byty a ubytovací jednotky mají domácí telefon s ovládáním zámku ve vstupních dveřích objektu.

Měření spotřeby:

každý byt a ubytovací jednotka má vlastní měření elektřiny, teplé a studené vody, jednotlivá otopná tělesa jsou opatřena poměrovými měřiči tepla. Ve vybavení bytů není zahrnuta dodávka a montáž: vestavěných skříní, kuchyňských linek, dřezů a kuchyňských vodovodních baterií, obkladů v kuchyňských koutech, digestoří a garnýží, a koupelnového nábytku, shrnovacích a posuvných stěn, atypických dveří a pod.VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ