./uploads/header_projekty/rezidence-rozhledna/

rezidence rozhledna - Lokalita

Bytový dům Rezidence Rozhledna je ve čtvrté  pražské městské části, která v posledních letech zaznamenává nebývalý rozvoj, což se také odráží ve zvýšené atraktivitě celého území.
Rezidence Rozhledna se nachází na rohu ulic Antala Staška a Na strži. V blízkosti projektu je Budějovické náměstí s desítkami obchodů, poliklinikou a další vybaveností. Vynikající je rovněž dopravní spojení s centrem města. Stanice metra trasy C „Budějovická“ je v docházkové vzdálenosti od budovy. Rovněž napojení automobilem na pražský okruh a dálnici D1 je bezproblémové.

Obvod Pankráce a Krče je sídlem celé řady prestižních domácích i zahraničních společností. Okolní administrativní či multifunkční areály nabízejí možnost pracovního uplatnění, ale i zábavu nebo oddych. Hlavní předností projektu je však nádherný výhled na Prahu. Z bytového domu Rezidence Rozhledna je vidět téměř celou Prahu, mnoho, lesoparků, Kavčí hory které jsou v docházkové blízkosti. Z vyšších pater jsou vidět zelené stráně Petřína, ale i Hrad.

 VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ