./uploads/header_projekty/savoy-apartments/

savoy apartments - Nové byty ve Špindlerově Mlýně

Název projektu: Savoy Apartments
Adresa: Špindlerův Mlýn
Dokončení stavby: IV. čtvrtletí 2008

 

 

 

Místo s historií

Savoy Apartments vznikl na místě, kde stál od roku 1881 Hotel Krone, jenž byl založený Josefem Erlebachem. Značku Savoy získal hotel v roce 1942, kdy byl navštěvován především lázeňskými hosty. Nový polyfunkční bytový dům Savoy nabízí jak luxusní bydlení ve Špindlerově Mlýně s malebným výhledem na Krkonoše, tak atraktivní komerční prostory. Klientům je k dispozici servis přilehlého stejnojmenného hotelu, který je součástí areálu.

S úctou k tradici

Savoy Apartments je koncipován jako pětipodlažní objekt s pěti samostatnými sekcemi A až E, včetně vlastních oddělených vstupů. Architektonické řešení objektu je vedeno snahou o maximální využití tradičních materiálů, zejména dřeva, které je tolik typické pro horská střediska.

Unikátnost projektu tak podtrhuje barevné řešení založené zejména na kontrastu dřeva a světlého zbarvení fasády v kombinaci se žulovým soklem, jenž dodává projektu nezaměnitelné prvky luxusu. V popředí před pětipodlažním objektem je hotelová část projektu.

Maximální komfort

Bytový dům Savoy ve Špindlerově Mlýně nabízí luxusní nové byty navržené tak, aby splňovaly požadavky moderních trendů bydlení. Hlavní důraz je kladen na maximalizaci výměr obytných ploch. Každé bytové jednotce přísluší jedno kryté parkovací stání, umístěné v prvním podzemním podlaží komplexu.

Komerční a hotelové prostory

Přízemí Savoy Apartments by mělo jak obyvatelům objektu, tak případně okolním návštěvníkům, nabídnout místo pro oddych, zábavu a nebo nákup vybraného zboží či služeb. Komerční prostory obohacují celý projekt o novou dimenzi a zároveň vyjdou vstříc požadavkům náročné klientely na plnohodnotný servis.

Hotel Savoy navazuje na svoji tradici, která sahá až do počátku 20. století. Zájemcům nabízí 37 pokojů s 80 lůžky. Pokoje jsou pro 2 až 4 osoby. V budově jsou služby wellness – sauna, whirlpool a masáže. Přízemí hotelu zahrnuje dvě restaurace. Nabídka služeb hotelu je samozřejmě k dispozici nejen hotelovým hostům, ale i rezidentům Savoy Apartments.

Rozhodněte se pro bydlení v Krkonoších. Vyberte si z nabídky nových bytů ve Špindlerově Mlýně!  • exterier 2
  • exterier 1
  • exterier 3
  • interier 1
  • interier 3
  • interier 2
  • exterier 5
  • exterier 4
VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ