./uploads/header_projekty/zamecky-dvur/

zámecký dvůr - Nové byty v Praze 9

Název projektu: Zámecký Dvůr
Adresa: V areálu zámeckého dvora u Vinořského zámku v Praze 9 - Vinoři.

 

Moderní bydlení ve Vinoři

Zámecký Dvůr je rezidenční projekt společnosti Sekyra Group v žádané lokalitě v Praze 9 – Vinoři. Jedná se o šest nových bytových domů se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím, které budou vystavěny v sousedství Vinořského zámku a parku.

Nabídka bytů bude zahrnovat jednotky o velikosti od 32 m2 do 118 m2 v dispozicích od 1+kk až po prostorné 5+kk. K jednotlivým bytům náleží terasy nebo balkony. Rezidentům v Zámeckém Dvoře budou k dispozici společné podzemní garáže pro osobní vozy nebo samostatné garáže.

Koncepce projektu Zámecký Dvůr

Základním východiskem urbanistické koncepce je důsledné zachování uzavřené kompozice lokality. Obvodová zástavba zůstává v převážné míře zachována a uvnitř dvora je navržena dostavba solitérními objekty. Stávající objekt k bydlení, špýchar, a historická vstupní brána zůstanou zachovány beze změny.

Budova s arkádami při vstupu do areálu bude rekonstruována a určena pro nebytové účely. Předpokládá se její využití pro penzion a restauraci s bowlingovými drahami. Navazující skladové objekty budou odstraněny. A na jejich místě a také ve vnitrobloku bude vystavěno 10 nových objektů.

Dopravní napojení je v plné míře zachováno na stávající komunikace v severní části areálu, systém vnitřních komunikací a parkovacích ploch zajišťuje přístup k objektům a příjezd ke garážím.

Vytápění bytových jednotek v centrální části areálu bude zajištěno samostatnou plynovou kotelnou, ostatní objekty jsou navrženy pro vytápění samostatnými kotli pro jednotlivé sekce, případně jednotlivé byty. Stávající vzrostlá zeleň bude převážně zachována a bude doplněna další výsadbou.  • VIZUALIZACE_1.jpg
  • VIZUALIZACE_5.jpg
  • VIZUALIZACE_4.jpg
  • VIZUALIZACE_6.jpg
  • VIZUALIZACE_2.jpg
  • VIZUALIZACE_7.jpg
  • VIZUALIZACE_3.jpg
VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ