./uploads/header_projekty/velka-rozvojova-uzemi/
Úvodní stránka > Velká rozvojová území

Rohan City

Unikátní výhled na Pražský hrad, těsné sepjetí s Vltavou, zeleň a komfortní bydlení v centru metropole. To vše právě vzniká v multifunkčním projektu Rohan City na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně.

Lokalita: Praha 8, Rohanský ostrov

Rozloha: 202 000 m2

Plánované zahájení výstavby: 2015

Aktuální stav projektu: EIA , příprava projektu k územnímu řízení

Připravili jsme pro vás průvodce proměnou Rohanského ostrova. Najdete v něm jak detailní vizualizace, tak informace o architektonickém řešení a lokalitě. Projděte se s námi novým centrem Prahy 8!

Smíchov City

Smíchov City je projekt komplexní revitalizace lokality smíchovského nákladového nádraží. Na ploše cca 210 000 m2 vyroste nové moderní kancelářské, obchodní a rezidenční centrum Smíchova. Ve střednědobém horizontu zde sklady a kolejiště ustoupí zcela nové multifunkční čtvrti s nově koncipovanými plochami zeleně a pěších tahů.

Vysoké pohodlí obyvatel a pracujících zajistí vytvoření nového dopravního uzlu. Smíchov City se stane zcela originálním městským centrem Prahy 5 respektujícím své okolí a přitom vytvářejícím jedinečné nové prostředí pro život ve městě 21. století.

Žižkov City

Hlavní myšlenkou projektu komplexní revitalizace nákladového nádraží Praha – Žižkov je vybudování nadčasového městského centra v Praze 3 o celkové rozloze cca 331 000 m2. V jižní části území nákladového nádraží Žižkov vybuduje naše společnost novou moderní multifunkční čtvrť s kancelářskými, obchodními a rezidenčními objekty.

Dominantou celé čtvrti bude nově koncipovaný městský bulvár. Budoucí obyvatele jistě potěší rozsáhlé parky, které budou novými pěšími trasami propojeny se stávajícími velkolepými zelenými plochami.

Banner