./uploads/header_projekty/velka-rozvojova-uzemi/
Úvodní stránka > Velká rozvojová území

Rohan City

Unikátní výhled na Pražský hrad, těsné sepjetí s Vltavou, zeleň a komfortní bydlení v centru metropole. To vše právě vzniká v projektu rezidenčního, kancelářského a obchodního centra Rohan City na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně.

  • Lokalita: Praha 8, Rohanský ostrov
  • Rozloha: 200 000 m2

Smíchov City

Místo lemované Vltavou na jedné straně a zelenými kopci na straně druhé. Takový život nabídne nové kancelářské, obchodní a rezidenční centrum Smíchov City. Multifunkční čtvrť vznikne v lokalitě smíchovského nákladového nádraží.

 

  • Lokalita: Praha 5, Smíchovské nádraží
  • Rozloha: 200 000 m2
  • Plánované zahájení výstavby: 2019
  • Aktuální stav projektu: Projektová příprava

Připravili jsme pro vás průvodce proměnou smíchovského nádraží. Najdete v něm jak detailní vizualizace, tak informace o architektonickém řešení a lokalitě. Vydejte se s námi na prohlídku nového centra Prahy 5 - Smíchova!

Žižkov City

Hlavní myšlenkou projektu komplexní revitalizace nákladového nádraží Praha – Žižkov je vybudování nadčasového městského centra v Praze 3 o celkové rozloze cca 331 000 m2. V jižní části území nákladového nádraží Žižkov vybuduje naše společnost novou moderní multifunkční čtvrť s kancelářskými, obchodními a rezidenčními objekty.

Dominantou celé čtvrti bude nově koncipovaný městský bulvár. Budoucí obyvatele jistě potěší rozsáhlé parky, které budou novými pěšími trasami propojeny se stávajícími velkolepými zelenými plochami.