./uploads/header_projekty/velka-rozvojova-uzemi/
Úvodní stránka > Velká rozvojová území

Rohan City

Unikátní výhled na Pražský hrad, těsné sepjetí s Vltavou, zeleň a komfortní bydlení v centru metropole. To vše právě vzniká v multifunkčním projektu Rohan City na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně.

Lokalita: Praha 8, Rohanský ostrov

Rozloha: 200 000 m2

Plánované zahájení výstavby: 2018

Aktuální stav projektu: územní řízení

Připravili jsme pro vás průvodce proměnou Rohanského ostrova. Najdete v něm jak detailní vizualizace, tak informace o architektonickém řešení a lokalitě. Projděte se s námi novým centrem Prahy 8!

Smíchov City

Místo lemované Vltavou na jedné straně a zelenými kopci na straně druhé. Takový život nabídne nové kancelářské, obchodní a rezidenční centrum Smíchov City. Multifunkční čtvrť vznikne v lokalitě smíchovského nákladového nádraží.

Lokalita: Praha 5, Smíchovské nádraží

Rozloha: 200 000 m2

Plánované zahájení výstavby: 2018

Aktuální stav projektu: Projektová příprava

Připravili jsme pro vás průvodce proměnou smíchovského nádraží. Najdete v něm jak detailní vizualizace, tak informace o architektonickém řešení a lokalitě. Vydejte se s námi na prohlídku nového centra Prahy 5 - Smíchova!

Žižkov City

Hlavní myšlenkou projektu komplexní revitalizace nákladového nádraží Praha – Žižkov je vybudování nadčasového městského centra v Praze 3 o celkové rozloze cca 331 000 m2. V jižní části území nákladového nádraží Žižkov vybuduje naše společnost novou moderní multifunkční čtvrť s kancelářskými, obchodními a rezidenčními objekty.

Dominantou celé čtvrti bude nově koncipovaný městský bulvár. Budoucí obyvatele jistě potěší rozsáhlé parky, které budou novými pěšími trasami propojeny se stávajícími velkolepými zelenými plochami.