./uploads/header_projekty/smichov-city/

smíchov city - Lokalita

Pro Smíchov City bude charakteristické spojení rušného centra metropole s klidem okolní zeleně i nově navržených parků. Nová čtvrť přirozeně naváže na stávající městskou blokovou strukturu.

Navržená stromořadí a aleje podél nových komunikací ve Smíchov City poskytnou příjemný stín a zlepšení mikroklimatu této části Smíchova. V okolí také najdete veškeré služby, na které si jen vzpomenete.

Lokalita Smíchov City

Kde vzniká Smíchov City

Nové byty, kanceláře a obchody vzniknou na místě smíchovského nákladového nádraží. Staré sklady a kolejiště nahradí moderní čtvrť ohraničená ulicemi Ostrovského, Nádražní, Dobříšskou a Radlickou.

Už nyní se do Smíchova dostanete bez větších problémů a v budoucnu to bude ještě lepší. Součástí projektu Smíchov City je totiž stavba nového dopravního uzlu mezi vlakovým a novým autobusovým nádražím, parkovištěm P+R, stanicí metra a tramvají.

Jak se SMÍCHOV promění

  • Smíchov City znovu propojí přetrhané spojení mezi okolními zelenými kopci a nábřežím Vltavy.
  • Drážní budovy a část kolejišť nahradí moderní zástavba s novou infrastrukturou a novými zelenými alejemi.
  • Dopravní dostupnost ještě zlepší postavení nového dopravního uzlu.
  • Smíchov dostane i více než dva hektary nových parkových ploch a rušné silnice oddělí administrativní bloky od rezidenční zástavby.

 

Zajímá vás, jak si nová výstavba poradí s místním geniem loci, a jak nové budovy zapadnou do okolní zástavby? Podívejte se na detaily architektonického řešení.VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ