./uploads/header_projekty/kariera/

Klientské centrum

Úvodní stránka > Kariéra

Kariéra

Upozornění:

Sekyra Group, a.s. se distancuje od činnosti společnosti Eurocentre company s.r.o., viz http://www.euro-centre.info/, nabízející pracovní pozice v Čechách. SG prohlašuje, že s toutou společností nespolupracuje a v dnešní době žádné nové zaměstnance v zahraničí aktivně nevyhledává!

Sekyra Group, a.s. hledá v současné době kandidáta na pozici Controller:

Náplň práce:

  • controlling
  • spolupráce s externími partnery (vedení účetnictví, daňovými poradci, auditory) a kontrola jejich výstupů
  • analýza a monitoring daňové pozice společnosti ve skupině
  • komunikace s ostatními útvary skupiny

Požadujeme:

  • absolventa školy ekonomického směru
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost českých účetních standardů, daňových zákonů a IFRS
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office: Excel, Word, Outlook)
  • pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • samostatnost, spolehlivost, svědomitost, pečlivost
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
  • možnost práce na částečný úvazek
  • pružná pracovní doba
  • pět týdnů dovolené

Místo výkonu práce:

  • Praha 8 (Invalidovna/Palmovka)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail: mhubickova@sekyragroup.cz.