./uploads/header_projekty/volna-pozice---admin-support/
Úvodní stránka > Kariéra > VOLNÁ POZICE - ADMIN SUPPORT

VOLNÁ POZICE - ADMIN SUPPORT

 

Co vás čeká

Administrativní podpora týmu, zejména se správou archivu firemních dokumentů, zajištění recepce v době nepřítomnosti recepční a úzká spolupráce s finančním oddělením.

 

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pečlivost a zodpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce, uživatelská znalost MS Office ( word, excel, outlook), znalost obsluhy kancelářské techniky, základní znalost AJ, dokončené SŠ vzdělání

Praxe na obdobné pozici se znalostí vnitropodnikových procesů vítána.

 

Pro koho je pozice vhodná

Ideálně pro částečný úvazek 25-30 hod./týdně, s flexibilní docházkou dle dohody, s možností rozšíření na plný úvazek. Vhodné i pro studenty VŠ (v případě možnosti pravidelné každodenní docházky).

 

Kdy můžete nastoupit?

  • ihned

 

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na

e-mail: finance@sekyragroup.cz

 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: na přístup k osobním údajům, na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, na přenositelnost údajů a vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.