./uploads/header_projekty/volna-pozice---samostatna-ucetni/
Úvodní stránka > Kariéra > Volná pozice - SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Volná pozice - SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň:

  • kompletní zpracování účetnictví
  • příprava podkladů pro daňového poradce a auditora
  • spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti

Požadujeme:

  • praxe na pozici samostatné účetní min. 2 roky
  • znalost podvojného účetnictví a platné daňové problematiky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr – 40 hodin/týdně
  • flexibilní pracovní doba
  • práce v příjemném kolektivu

Kdy můžete nastoupit:

  • ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na

e-mail: finance@sekyragroup.cz

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: na přístup k osobním údajům, na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, na přenositelnost údajů a vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.