./uploads/header_projekty/novinky/
Úvodní stránka > Novinky

Novinky

18. 06. 2018
Smíchov City

 

Ve finále mezinárodní architektonické soutěže na novou centrálu České spořitelny uspěly návrhy architektů ze Švédska, Německa a Rakouska/České republiky. O tom, který návrh bude realizován, se rozhodne v průběhu léta a podzimu.

Tisková zpráva České spořitelny ke stažení ZDE:
29. 05. 2018
Rohan City

Mladá Fronta Dnes úterý 29.5.2018

Článek ke stažení ZDE

 23. 05. 2018
Rohan City

 

Rada MČ Praha 8 projednala ve středu 23. května 2018 návrh studie Rohan City. Návrhu dala stejně jako Zastupitelstvo zelenou.

23. května 2018

Tisková zpráva MČ Praha 8 ZDE:18. 05. 2018
Rohan City

 

Rádi bychom poděkovali všem účastníkům, kteří dorazili v opravdu hojném počtu na včerejší komentovanou procházku s následnou prezentací v prostorách restaurace Fast Good Rustonka.

V čtvrteční podvečer v 17 hodin, se občané v úžasném počtu 70 osob sešli před vstupem do stanice metra Invalidovna, kde je přivítali zástupci investora, samosprávy, Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy a pan architekt Hnilička, tvůrce Urbanistické studie s regulačními prvky, který následně všechny zúčastněné provedl celým dotčeným územím Rohanského ostrova a na připravených materiálech a v regulačním výkresu ukazoval vše podstatné, co se týká tohoto rozsáhlého území.17. 05. 2018
Rohan City

 

Děkujeme všem účastníkům za registraci na dnešní komentovanou procházku, kterou Vás provede pan architekt Pavel Hnilička.

Sraz účastníků je před vstupem do metra Invalidovna. Místo srazu bude označeno áčkovou stojkou – viz. foto níže.

Vzhledem k dnešnímu počasí a nezpevněnému terénu, doporučujeme návštěvníkům akce, pohodlnou pevnou obuv, příp. deštník.Stránka 1 z 29  > >>