./uploads/header_projekty/zizkov-city/

Žižkov city - Novinky

17. 06. 2014

Podívejte se na projekt revitalizace žižkovského nádraží přímo na místě!

Jaké jsou trendy v krajinářské architektuře ve světě nebo třeba jak bude po revitalizaci vypadat nákladové nádraží Žižkov, se od 17. června do 9. září dozvíte na výstavě Landscape Festival Praha 2014, která probíhá přímo na nákladovém nádraží Žižkov.


Na výstavě, nad kterou převzal záštitu pražský primátor Tomáš Hudeček, představuje Sekyra Group i své 3 největší projekty. Zabývá se v nich tvorbou veřejných prostorů, koncepcí zeleně a celkovou urbanistickou koncepcí. Přičemž největší prostor na festivalu, který je zaměřen zrovna na tuto oblast, věnuje Žižkovu.

 

 

Návštěvníci se o projektu Žižkov City dozvědí téměř všechno. Najdete zde informace o urbanistické a architektonické studii, o návrhu na vytvoření bulváru i o úvodní studii od Sekyra Group. V návštěvní knize nám lidé mohou nechat i různé otázky, vzkazy a připomínky.

 

 

Kromě projektu Žižkov City na Landscape Festival 2014 představujeme také další dva velké plánované projekty – Smíchov City v lokalitě nádraží Smíchov a Rohan City na Rohanském ostrově.

 

 

Přijďte se tedy podívat, jak bude za pár let vypadat nákladové nádraží Žižkov, Rohanský ostrov a nádraží Smíchov. Všechno důležité o těchto projektech se dozvíte v prostorách nákladového nádraží Žižkov. Festival tam potrvá až do 9. září a vstup je zdarma.

 


Autor: Šárka Jaklová

VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ