./uploads/header_projekty/smichov-city/

smíchov city - novinky

2. 11. 2016

Občané mají možnost ovlivnit podobu veřejných prostranství nejen Smíchov City

 

Občané Prahy se mohou podílet na hledání tvorby charakteru místa a podobě veřejných prostranství nové smíchovské čtvrti, která vyroste na části bývalého nákladového nádraží.

V obchodním centru Nový Smíchov byla 1. 11. 2016 zahájena výstava modelu studentů fakulty architektury ČVUT a prezentace veřejných prostranství nejen nové čtvrti Smíchov City k diskuzi s občany. Studenti v modelu ztvárnili ideové urbanistické řešení území, Sekyra Group poskytla aktuální podklady skutečného řešení.


Součástí měsíčního programu v rámci výstavy bude sběr podnětů od místních obyvatel k řešení významných témat, jako je budoucí podoba náměstí Na Knížecí, řešení velkorysých nově navržených veřejných prostranství v území projektu, tedy Horní a Školní park, pěší boulevard, přednádražní prostor, a dále propojení zeleně s nábřežím, řešení autobusového nádraží a jeho případný přesun, řešení P+R, kapacita školských zařízení a občanská vybavenost v parteru.

Výstava se bude konat do 25. 11. 2016, a proto přijďte v kterýkoliv den mezi 11:00 a 19:00 do 2. patra OC Nový Smíchov, promluvte si s přítomným personálem a vyplňte dotazník. Děkujeme.

 

Prezentace veřejných prostor nové čtvrti Smíchov City


Autor: Šárka Jaklová

VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ