./uploads/header_projekty/smichov-city/

smíchov city - novinky

13. 09. 2018

SMÍCHOVSKÉ SLAVNOSTI 25.9.2018

 

Městská část Praha 5, Pivovary Staropramen a Sekyra Group vás zvou na koncert David Koller Band, Monkey Business, PSH a Prago Union v rámci Smíchovských slavností v úterý 25. září 2018 od 17:00.

Koncert se uskuteční přímo v centru Smíchova u metra Anděl (výstup na Knížecí), naproti pivovaru v místě budoucího projektu Smíchov City.

Vstup do areálu je od 16:30 a je zdarma.

 


Legendární česká hudební uskupení, která na Smíchovských slavnostech vystoupí, není potřeba dále představovat. David Koller Band, Monkey Business, PSH nebo Prago Union jsou stálice české hudební scény a všechny spojuje blízký vztah ke Smíchovu, ať už bydlením, nebo pracovně.

Celý koncert se uskuteční na brownfieldu, na kterém až do letošního roku bylo přes 150 let nákladové nádraží Smíchov. To v posledních letech již nesplňovalo svou funkci a proto ustoupí zástavbě v podobě zcela nové čtvrti s názvem Smíchov City, která se začne stavět v první polovině roku 2019. Koncert se dá tudíž považovat i za rozlučku s významným historickým prvkem centra Smíchova, který tvořilo právě zmíněné nákladové nádraží a smíchovský pivovar Staropramen, který nadále zůstává jako jediná dominantní připomínka začátků města Smíchov před tím, než byl připojen k hlavnímu městu Praze.

Povrch určený pro návštěvníky bude uklizen a zarovnán pro co největší komfort, ale prosíme myslete na to, že se jedná o brownfield, tudíž štěrkový povrch není vždy plně uhlazený a proto doporučujeme vhodnou, pevnou obuv (nejlépe tenisky apod., nedoporučujeme žabky, pantofle nebo lodičky)

Koncert se koná pod záštitou Pavel Richter - Starosta Prahy 5, Petra Kovaříka - generálního ředitele společnosti Pivovary Staropramen a Leoše Anderleho - ředitele společnosti Sekyra Group.


Autor: Šárka Jaklová

VYHLEDÁVÁNÍ BYTŮ